טכנולוגיה

VTCC - בקרת תפוקה וטמפרטורה משתנה

פונקציית חיסכון באנרגיה, שפותחה ותוכננה על ידי מיצובישי תעשיות עבור המערכות שלה. תכונה חדשה זו, שכלולה בכל דגמי KXZ, מספקת עד 34% חיסכון באנרגיה גם במצב קירור וגם במצב חימום.
ה-VTCC היא פונקציה, שתוכננה במיוחד כדי למקסם חיסכון באנרגיה בתנאי עומס חלקי בכל העונות. יעד לחץ מחזור הקרר ביחידה החיצונית מכוון באופן אוטומטי בהתאם לדרישה של יחידות הפנים בתנאי עומס חלקי. התאמות עדינות אלה מבטיחות שימוש מיטבי בתפוקת יחידות הפנים כמו גם חיסכון מרבי באנרגיה. בסופו של דבר, זה גם משפר את הנוחות עבור המשתמש.
לדוגמה, בתנאי עומס חלקי בהם יש דרישות קירור וחימום נמוכות, ה-VTCC מפחית את תדר המדחס ושולט במנועי יחידות החוץ.
תמונת אווירה

CHCC - בקרת תפוקת חימום רציף

בקרת ההפשרה החדשה משיגה תפוקה גדולה יותר בתנאי טמפרטורת סביבה נמוכה. יעד הלחץ מבוקר אוטומטית לפני ירידה בתפוקה, דבר המאריך את משך הזמן של פעולת החימום ומקצר את זמן ההפשרה.
בעבר, כשהייתה דרישה גבוהה לחימום ודרישה נמוכה לקירור בו-זמנית בטמפרטורת סביבה נמוכה, בקרת הלחץ הותאמה כדי לשמור על תפוקת חימום גבוהה יותר מאשר על תפוקת קירור מספיק טובה.
מחליף חום חדש ובקרת לחץ, שהוכנסו לשימוש בסדרת KXZR, שיפרו את התפוקה עבור חימום מספיק טוב וקירור בו-זמנית. המערכת תעדיף את מצב החימום הנדרש יותר מאשר דרישת קירור נמוכה מאוד, במקרה שרוב יחידות הפנים מופעלות במצב חימום.
תמונת אווירה

מדחס עם יציאות מרובות

מיצובישי תעשיות משתמשת במדחסי Scroll בעלי אזור פליטה מרובה יציאות, הכולל בקרת לחץ מיטבית עם איזון טוב יותר.

השיפור בביצועים בתדר בינוני מוביל לחיסכון שנתי רב יותר. על ידי אופטימיזציה של התאמת לחץ בדקומפרסיה, היעילות של המדחס גבוהה יותר.
תמונת אווירה

מנוע ליפוף מרוכז

המנוע משיג תפוקה גבוהה ושיפור כולל ביעילות. מערכת הבקרה המרכזית החדשה שפותחה בעלת ביצועים מעולים ומאפשרת אופטימיזציה בדיוק רב של תדר המדחס, דבר שמוביל לשימוש במנוע ליפוף מרוכז.

המוצר שלנו משיג תפוקה גבוהה יותר וחיסכון רב יותר באנרגיה, ומשפר במיוחד את דירוג היעילות העונתית.
תמונת אווירה

מחליף חום משופר

מערך צנרת שאורגן מחדש מהסעפת עד למחליף החום, משפר את זרימת חלוקת הקרר ומשיג חיסכון מרבי באנרגיה. מחליף החום משפר את חלוקת הקרר ומגביר את היעילות. בנוסף, בגלל הרחבת שטח העברת החום האפקטיבי במחליף החום, גדל גם החיסכון באנרגיה.
תמונת אווירה

בקרת מפלס שמן

הטכנולוגיה הבלעדית שלנו מתאימה את מפלס השמן, כאשר משלבים שתיים או שלוש יחידות חוץ, וכך מקבלים מהירות הפעלה אחידה, שמירה על ביצועי היחידות וחיי שימוש ארוכים של המערכת.
תמונת אווירה

הפעלת גיבוי

במקרה שיש תקלה באחת מהיחידות, המערכת תמשיך לפעול עם היחידות התקינות האחרות.

במקרה שיש תקלה במדחס אחד, היחידה תמשיך לפעול עם המדחס התקין האחר.
תמונת אווירה

מניעת משבי רוח

פונקציה חדשה לגמרי הכוללת בקרת רפפות גמישה למניעת משבי רוח. הפנל למניעת משבי רוח מספק ספיקת אוויר נוחה ללא תחושה של רוח. בין אם מקררים או מחממים חדר, ניתן להשתמש בשלט רחוק כדי לעצור מיד כל משב רוח חם או קר. זה מסייע בצורה מדויקת לאופן שבו זרימת האוויר מופנית מיחידת הפנים החוצה.
ניתן לשלוט בכל אחת מ-4 הרפפות בנפרד בכל מצב הפעלה. הן משנות את כיוון זרימת האוויר ומונעות הרגשה של משבי רוח.
פונקציה חדשה זו משיגה גם בקרה גמישה יותר עבור כיוון זרימת האוויר. המשתמש יכול לשלוט על הפנלים למניעת משבי הרוח על ידי שימוש בשלט. יכולה גם למנוע זריקת אוויר חם ישירות על המשתמש במצב חימום.
תמונת אווירה

חיישן תנועה

אופציה המזהה פעילות של בני אדם. חסכון באנרגיה מתקבל על ידי שינוי הגדרת הטמפרטורה בהתאם לכמות הפעילות שזוהתה.

היחידה תיכנס למצב השהייה כשלא זוהתה כל פעילות. כאשר חיישן התנועה מזהה שוב פעילות, היחידה תתחיל לפעול אוטומטית.

היחידה תכבה אוטומטית כאשר לא זוהתה כל פעילות במשך 12 שעות.
תמונת אווירה

אינוורטר

טכנולוגיה המשנה את תפוקת המזגן בהתאם לתנאים בחדר. מדחס האינוורטר בשילוב מערכת בקרה אלקטרונית חכמה מספקים תפוקה גמישה בהתאם לדרישה.
יתרונות האינוורטר הם פעולה חרישית, גריעת לחות קבועה מהאוויר, יציבות טמפרטורה ללא גלי חום וקור, חסכון של עד 50% באנרגיה, עמידות ואמינות לאורך זמן, פעולה בתנאי טמפרטורות חוץ קיצון.
ההשקעה הכספית הראשונית הגבוהה של האינוורטר מתאזנת לאורך זמן עקב החיסכון בעלויות חשמל ואחזקה.
הטכנולוגיה החדישה קיימת במגוון סוגי מזגנים עיליים, מיני מרכזיים, מולטי מפוצלים ומערכות VRF.
תמונת אווירה

VRF

טכנולוגיית VRF (Variant Refrigerant Flow) מבוססת על יחידה חיצונית אחת בטכנולוגיית אינוורטר המחוברת למספר יחידות פנים. יחידות הפנים יכולות להיות מסוגים שונים. כל יחידת פנים פועלת באופן עצמאי וניתן לשלוט על הטמפרטורה אינדיבידואלית בכל חדר.
נפח זרימת הקרר במערכת מערכות VRF מצטיינות בחסכון של עד 50% בצריכת החשמל, פעולה חרישית במיוחד, אפשרות חיבור לבית חכם, שליטה ובקרה מתקדמות, גמישות בהתקנה, התאמה מושלמת למבנה ושילוב הרמוני בעיצוב, אורך חיים ממושך, פעולה יעילה בתנאי קיצון.
תמונת אווירה

HEAT RECOVERY

מערכת השבת חום מאפשרת חימום וקירור בו זמנית באותו מבנה. המערכת כוללת בקרה מתוחכמת כדי למזג סביבות פנים רבות, ולא משנה מה הדרישה לקירור או לחימום, לשימושים בהם כיוון הבניין (צפון, דרום, מזרח, מערב) פירושו שהשגת / אובדן חום משתנה בכל צד של הבניין.
יחידות החוץ ויחידות הפנים מחוברות באמצעות 3 צינורות, ולרוב מכנים אותן מערכת תלת-צינורית. הצנרת המחברת בין חלקי המערכת בעלת סידור מיוחד, כששניים מהצינורות המחברים מנותבים דרך קופסת חלוקה PFD והצינור השלישי מחובר ישירות לכל יחידת פנים מהצינור הראשי. דבר זה מקצר את זמן ההתקנה ומספר החיבורים בשטח.
תמונת אווירה