מיזוג אוויר תעשייתי

פתרונות מיזוג אוויר תעשייתיים

מיזוג אוויר תעשייתי של מזגני מיצובישי Heavy

אנו מציעים יחידות בעלות ביצועים גבוהים המתאימות לצרכים של פרויקטים בקנה מידה תעשייתי, כולל צנטריפוגליים מקוררים במים ומשאבות חום. מערכות מיזוג אוויר תעשייתי שלנו בעלות יעילות גבוהה במיוחד ופליטת פחמן מופחתת, ויכולת להוזיל עלויות תפעוליות, שביישומים גדולים יותר פירושן חיסכון ניכר.


מערכות אלו בעלות אמינות וגמישות גבוהות, לכן הן אידיאליות למגוון חללי תעשייה, החל משדות תעופה ומפעלים וכלה במפעלי קירור ומרכזי נתונים.


השאיפה שלנו לשיפור מתמיד של הטכנולוגיה שלנו אפשרה לנו לפתח קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות שלנו, ואנחנו ממשיכים להשתמש בניסיון שלנו בעבודה עם כל סוגי המגזרים התעשייתיים כדי להציע את המומחיות הגבוהה ביותר.


סדרת AART מציעה קירור צנטריפוגלי מים-מים עם יכולת הקירור הגבוהה ביותר שלנו, ומיועדת לשימוש במרכזי אנרגיה אזוריים, מפעלים גדולים ומרכזי נתונים.

הטכנולוגיה המתקדמת שלנו משמשת להשגת צריכת אנרגיה נמוכה ככל האפשר ועוזרת למזער את ההשפעה הסביבתית

כאחת מחברות מיזוג אוויר תעשייתי המובילות בעולם, מערכות מיזוג האוויר התעשייתי של מיצובישי תעשיות משמשות תעשיות מגוונות בכל רחבי העולם לשמירה על תהליכי ליצירת סביבה נוחה ובטוחה הן לתהליכי הייצור והן לעובדים.

מערכות מיזוג האוויר התעשייתי של מיצובישי תעשיות מותקנות במגוון רחב של יישומים, כגון מבני תעשייה, מחסנים, מתקני ייצור ומתקני מחקר ופיתוח.

מערכות מיזוג האוויר התעשייתי של מיצובישי פותחו על מנת לעמוד בכל הדרישות המיוחדות המתקיימות בסביבה תעשייתית מאתגרת, והן מבטיחות תנאי עבודה אופטימליים במגוון תנאי הסביבה התעשייתית השונים, כולל טמפרטורות גבוהות או נמוכות במיוחד.

בתכנון ופיתוח מערכת מיזוג אויר תעשייתי מעניקה מיצובישי תעשיות חשיבות רבה ליעילות אנרגטית ולפליטת פחמן נמוכה, המסייעות בהפחתת השפעתן הסביבתית. באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים ורכיבים איכותיים ועמידים, הן מציעות יכולת גבוהה למיזוג האוויר ושמירה על תנאי אוויר אידיאליים בתוך חללי הייצור או התעשייה.

מיזוג תעשייתי הוא בעל דרישות שונות ממיזוג ביתי, ומערכות מיזוג אוויר תעשייתי מחייבות גמישות מירבית על מנת שניתן יהיה להתאים אותן לכל חלל בצורה האופטימלית ביותר. מיצובישי heavy מציעה מגוון פתרונות מיזוג לתעשייה, אותם ניתן להתאים לכל פרויקט בכל קנה מידה. בשל יכולתן להתאים את עצמן לצרכי היישום הספציפיים של כל מתקן, הן מסייעות לשמור על טמפרטורה, לחות, ואיכות האוויר בתוך המבנים, תוך כדי חסכון באנרגיה ושמירה על סביבה נקייה. המגוון הרחב מאפשר למיצובישי תעשיות להציע מיזוג תעשייתי במחיר משתלם וחסכוני.

 

יחידות עיבוי אוויר – מיצובישי תעשיות מציעה מבחר מזגנים תעשייתיים בעלי מעבים בתפוקה של 4 כוח סוס, 5 כוח סוס ו-6 כוח סוס, המהווים פתרון לחללי תעשייה קטנים.

מערכות מניית אנרגיה חכמה - עבור פרויקטים עם מרכז אנרגיה מציעה מיצובישי תעשיות מערכות מניית אנרגיה חכמה המאפשרות מעקב, ניטור וניהול הוצאות האנרגיה בצורה אופטימלית ומדויקת. לצורך חסכון משמעותי בעלויות והפחתת ההשפעה של צריכת האנרגיה על הסביבה.

מעבים לקירור מים לפרויקטים של מגדלי קירור – מעבי קירור המים הם חלק בלתי נפרד מתהליך קירור מים תעשייתי. מעבי קירור המים של מיצובישי תעשיות מותאמים לצרכים השונים של הפרויקט, מסייעים באבטחת היעילות והשליטה בתהליכי הייצור ובתנאי העבודה במתקנים ומבטיחים תנאי עבודה אופטימליים ומניעת חום יתר שעלול לגרום לתקלות ולהפסקות בתהליכי הייצור.

מגוון רחב של סוגי יחידות פנים שיתאימו לכל חלל  - התקנת מזגן תעשייתי מחייבת התאמה מלאה לחללים השונים על מנת ליצור תנאי אוויר אידיאליים לייצור ולעובדים. מיצובישי תעשיות מציעה מגוון רחב של יחידות פנים מסוגים שונים המתאימות לכל חלל, ומאפשרות מיזוג עוצמתי, אחיד ואיכותי גם בתנאי ייצור קיצוניים.