מזגן מיצובישי

למה כדאי לבחור במזגן מיצובישי heavy של היבואן טורנדו?

שילוב של שתי חברות מובילות בתחומן מביא לישראל את פתרונות המיזוג המובילים בעולם – מזגני מיצובישי Heavy.

פתרונות המיזוג המתקדמים של מיצובישי תעשיות בשילוב עם סטנדרט השירות של טורנדו, היבואן הרשמי של מזגני היוקרה מיצובישי Heavy  בישראל, מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות הגדולים של מוצרי מיצובישי עכשיו גם במזגנים.

 

בוחרים במזגני היוקרה מיצובישי heavy המובילים במצוינות, בטכנולוגיה ובשירות.

בוחרים בחסכון

מזגני מיצובישי מצוידים בטכנולוגיות אינוורטר חדשות שהושקו על ידי מיצובישי תעשיות המשפרות בצורה משמעותית את היעילות האנרגטית של פתרונות המיזוג השונים וכן בפונקציות חיסכון באנרגיה המספקות עד 34% חיסכון באנרגיה ומאפשרות להפחית באופן דרמטי את צריכת האנרגיה ובהתאמה גם את חשבון החשמל.

 

בוחרים באמינות

כשאתם רוכשים מזגן מיצובישי אתם רוכשים מזגן שמאחוריו עומד קונצרן טכנולוגי ענק המספק לעולם פתרונות מיזוג למגורים, לתעשייה ולמסחר, כבר למעלה ממאה שנה. מזגני מיצובישי מיוצרים בשיטות יצור מתקדמות שפותחו במיוחד על ידי מיצובישי תעשיות ומבוססות על תהליך ייצור המשלב רכיבים יפנים איכותיים וקווי ייצור אוטומטיים.

 

בוחרים באיכות

מזגני מיצובישי Heavy מיוצרים תחת מערכות בקרת האיכות הקפדנית של מיצובישי תעשיות תוך דיוק והקפדה על כל הפרטים הקטנים. תהליך הייצור של מזגני מיצובישי עומד בתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים יותר וכולל שימוש במעבדות בדיקה משוכללות, עמדות הרצה אוטומטיות והפעלה פרטנית לכל מוצר.

 

בוחרים במגוון

מיצובישי תעשיות מייצרת מגוון רחב של פתרונות מיזוג גמישים למגורים, לתעשייה ולמסחר, המאפשרים לכם ליהנות מטכנולוגיות פורצות דרך. כחברה מובילה בתחומה בתחום המיזוג מציעה מיצובישי מזגנים עיליים, מיני מרכזיים, מולטי מפוצלים ומערכות VRF.

 

בוחרים בעוצמה

הטכנולוגיות היפניות עליהן מבוססים מזגני מיצובישי כוללות פונקציות מתקדמות הפועלות במקביל לצורך שימוש מיטבי ביכולות המזגן. מערכות בקרת תפוקה ורכיבים חדשניים לשיפור היעילות שומרים על תפוקה גבוהה של המזגן גם בתנאי טמפרטורה ועומס קיצוניים.

 

בוחרים בנוחות

מזגני מיצובישי מאפשרים שליטה מדויקת על הטמפרטורה, על רמת הלחות ואפילו על משבי הרוח, ומבטיחים חימום וקירור עצמתי ונוח בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם. את כל זה עושים מזגני מיצובישי מבלי לעשות רעש מיותר כיאה למזגנים השקטים ביותר.

 

בוחרים בסביבה

מזגני מיצובישי מיוצרים בהתאם למחויבותה של מיצובישי תעשיות לפתרון בעיות שינויי אקלים ובהתאם ליעדים שקבעה מיצובישי תעשיות כחלק מהמאמץ להפחתת פליטת CO2 עד לשנת 2030.

 

בוחרים בשירות

מזגני מיצובישי נהנים מהשירות והאחריות של קבוצת טורנדו, היבואן הרשמי של מזגני היוקרה של מותג מיצובישי Heavy. ניסיון ומוניטין של עשרות שנים בעמידה בסטנדרטים חסרי פשרות של אחריות, שירות ואמינות, מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות המיזוג של מיצובישי תעשיות היפנים עם השירות האיכותי והמקיף של קבוצת טורנדו הישראלית.