קבוצת טורנדו

קבוצת טורנדו

חברת מיזוג האוויר הצומחת ביותר בישראל, המחוללת מהפכות בתחום הצרכנות ומאתגרת את שוק המזגנים כבר קרוב לשלושה עשורים, קבוצת טורנדו החלה לשווק את מזגני היוקרה של מותג מיצובישי Heavy תעשיות, מבית תאגיד התעשיות היפני Mitsubishi Heavy Industries (MHI). מזגני מיצובישי Heavy המובילים את תחום המיזוג בעולם מיוצרים תחת סטנדרטים גבוהים ביותר ובלתי מתפשרים תוך דיוק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, בהלימה למסורת הייצור היפנית רבת השנים, המקדשת את ערך המצוינות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של מיצובישי Heavy תעשיות, המוצרים שלה חסכוניים באנרגיה ותורמים לשמירה על איכות הסביבה ובנוסף הם מאפשרים שליטה מדויקת על הטמפרטורה ורמת הלחות ומבטיחים פעולה שקטה ונעימה.

הדור הבא של מערכות מיזוג VRF 

מיצובישי Heavy תעשיות בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מציגה את הדור הבא של מערכות VRF בישראל. סדרת 2KXZ החדשה, שתשווק בארץ בין המדינות הראשונות בעולם, בעלת טווח תפוקות של עד 60 כ"ס, אורך צנרת כולל של 1,000 מ', הפרש גובה מרבי של 160 מ', פעולה בטווח טמפרטורות חוץ של C°46 עד (C°15-) ומגוון רחב של יחידות פנים. מערכות ה-VRF של מיצובישי Heavy מתאימות במיוחד למגמת האורבניזציה והבנייה לגובה של מגדלי דירות ומשרדים (מערכות מקוררות מים במגדלים) ובעלות מגוון אמצעי שליטה ובקרה חכמים. המזגנים המיני מרכזיים של מיצובישי Heavy  בטכנולוגיית מיצובישי מולטי אינוורטר החסכונית בחשמל, בעלי מנועי DC לפעולה חרישית ומגוון תפוקות ליישומים ביתיים ומסחריים. סדרת הדגל של מיצובישי Heavy תעשיות במזגנים עיליים קרויה ZSK והיא בעלת עיצוב מודרני ומתקדם, שזיכה אותה בפרס A' design award, יעילות אנרגטית יוצאת דופן של COP קרוב ל- 6.0, טכנולוגיית סילון לפיזור אוויר למרחוק ופעולה חרישית במיוחד של 19 דציבל. בכל המזגנים קיימת אפשרות לחיישן תנועה המזהה תנועה בחלל ומתאים את הטמפרטורה בהתאם.

Mitsubishi Heavy Industries

תאגיד תעשייתי יפני שנוסד ב-1884 הכולל כ-260 חברות שעוסקות בתחומי אנרגיה, תעופה, חלל, ספנות, תחבורה, תשתיות, בטחון, סביבה ואקלים. ל-MHI מחזור מכירות של 24 מיליארד דולר עם כ-80 אלף עובדים ברחבי העולם.

MHI מחויב לסייע לאנשים לחיות טוב יותר בכל מקום בו הם נמצאים. בין אם זה במציאת פתרונות חימום יעילים יותר אנרגטית להפחתת פליטת גזי חממה או במתן תשתית מיזוג אמינה בסביבה קשה. השאיפה התמידית היא להציע פתרון להיבט חשוב של החיים - הטמפרטורה. מומחיות זו הביאה לכך שהתאגיד בנה שותפות חזקה וארוכת טווח עם הלקוחות שלו. שותפות המועצמת באמצעות התמיכה של התאגיד, שיש לו מורשת יצירת טכנולוגיה חדשנית, המעצבת את העולם בו אנו חיים כבר למעלה מ-100 שנה.

טורנדו מוצרי צריכה

טורנדו מוצרי צריכה בע"מ הוקמה בשנת 1988 על ידי רונן ועודד בזזי והיא חברה ישראלית בבעלות פרטית, המתמחה במתן פתרונות בתחום מיזוג האוויר הביתי והמסחרי. טורנדו הוא מותג מיזוג האוויר הצומח ביותר בישראל, שיותר מהכפיל את עצמו בשבע השנים האחרונות והגיע לנתח שוק של כ-28% בקמעונאות (עפ"י GFK).

בזכות איכות המוצרים הגבוהה, משך האחריות הארוך, ההתחייבות למתן שירות טכנאי תוך יום ומיצוב אטרקטיבי, הפך טורנדו למותג המזגנים המועדף בקרב הלקוחות והמתקינים וזכה להערכתם ולהמלצתם המקצועית. בטורנדו מגוון גדול של מזגנים המספקים פתרונות לקהל הרחב במבחר תפוקות, גדלים, תכונות, עיצובים וטכנולוגיות, ביניהם מזגנים מפוצלים עיליים, מערכות VRF, מיני מרכזי ומולטי, בטכנולוגיית On/Off ובטכנולוגיית Inverter ועכשיו גם משיקה מותג על בתחום היוקרה.